Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.01.12, 15:16   #7
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1430
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32406
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Savaş Heyecanı Duyan Genç Bir Adam

Bazen düşünüyorumda Nazi Almanyası neden Ruslara saldırdı? ideolojik bakımdan bir bakıma aynılar sadece faşizm,komünizmden daha ileride ve daha aşırı bir seviyede..(yanlışsam düzeltin..)

O kadar bunlarla ilgili kitap okumama rağmen Nazi Almanyasının Rusya'ya haklı bir şekilde açacağı bir savaş sebebi göremedim..

Nazi Almanyası Ruslara saldırmamış olsaydı tarihin seyri değişebilirdi belkide..

Birde bir kaynakta okumuştum tam olarak hatırlamıyorum o zamanın İngilizmi yoksa Amerikan mı bilmediğim bir gizli servis(OSS) olarak geçiyor bu gizli servis nazi almanyası ajanları gibi davranarak sovyet'in içine sızıp sovyetin silah mühendislerini ve fizikçilerini kaçırdıklarını hatta öldürdükleri yazılıyordu..

Savaşın sebeblerinden biride buydu(okuduğum kaynağın yalancısıyım)...

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.