Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.01.12, 01:12   #1
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11677
Aldığı Teşekkür: 17477
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Pazar Yasızı(ları)

Başlığı bilerek yanlış attığımı belirtmek isterim. Sayın yöneticim, düzeltmemenizi rica ederim... diyerek konuya burgulu çift salto, ters parende dalmak istiyorum.

Başlık için açıklama iki; kıskançlık emaresi görenler olabilir. Nesini kıskanacağım be, ben daha iyi yazıyorum.

Foşşş! (Duydunuz dalışın foşunu, yazı başladı! Aa, zaten başlamış meğer)

Bugün Pazar olmuş. 15 Ocak. Maaşımı almanın verdiği haz ile neşeli bir gün olabilirdi ama güne iki vefat haberi ile uyanınca keyfim biraz kaçtı açıkçası.

Lefter ve Denktaş hakkında bir şeyler yazayım istedim. Baktım haklarını verecek bir yazı çıkmıyor, vazgeçtim.

Allah rahmet eylesin, toprakları bol olsun.

Güne çalışarak devam ettim. Maaşımı aldım. Almakla kalmadım, yarısını hemen harcadım. Telefon faturası, taksitler filan... Paranın da kıymeti kalmadı diyen yaşlılar kervanına katıldım, katılacağım. Eli kulağında ama hala bi çocuğum yok.

Bu serzenişi bana çocuk hediye edin anlamında algılamayın lütfen. Bırakın, estiği yerde kalsın.

Bugüne üç film sığdırdım (Cumartesileri 2'ye kadar çalışıyorum), İddaa oynadım (kazanamadım, evet yine), yarım ekmek köfte, bir adet yumurtalı kumru, bir şalgam, bir kola, sekiz on fincan kadar kahve, birkaç bardak çay, bol turşu, bir soda tükettim. Aklıma gelmeyen şeyler de olabilir tabi. (Ben bugün alkol almamışım yahu)

Bugün toplam 23 SMS gönderdim, 17 telefon görüşmesi yaptım.

Daha önce izlediğim halde Shrek 4'ü bir kez daha izledim. Daha önce izleme fırsatım olmadığı için Hangover 2'yi de izledim. Daha önce izleme şansım zaten olmayacağı için, fırsat bulmuşken Çizmeli Kedi'yi de izledim. Aslında sonuncusunu Ankara'ya gittiğimde prensesim ile izleyecektim ama önce bi kontrol maksatlı izleyeyim dedim. Bizim prenses beğenir mi, beğenmez mi diye. Yani, bir kez daha izleyeceğim.

Zach Galifianakis hem Hangover'da, hem de Çizmeli Kedi'de karşıma çıktı. Tamam, ikincisinde sadece sesi vardı ama olsun. Bu adamı seviyorum. Sanki doğal hali de buymuş, yani bi çeşit toplumla uzlaşamayan organizmaymış gibi geliyor bana.

Bugün Pazar, yani Behzat Ç. Fragmanda vurulduğunu gördük. Heyecanlı bi bölüm olacak gibi. Bekliyoruz. Yaklaşık 21 saat sonra işte.

Pazar yazım başkaları gibi derin ve duygusal ve çok içten olmamış olabilir. Yine de daha iyiyim. Hayırlı pazarlar.