Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.01.12, 14:28   #4
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32319
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Edip Akbayram

Edip Akbayramı ben babam sayesinde tanıdım.. Babam tabiri caizse sesine hastaydı.. bazı şarkılarını dinlerken gözlerinin dolu dolu olduğunu görüyordum babamın.. bana hep hatırası var diyordu..

Bir haberdede duymuştum erdoğanın verdiği sanatçılara kahvaltı daveti listesinde Edip abi'de varmış ama kendisi davetli olduğu halde gelmemiş.. bu haberi duyan babam işte gerçek sanatçı duruşu budur diyordu..

o günden bu yana Edip abi'yi severek dinler oldum hele şu şarkısını çok seviyorum sözleri Nazım Hikmet'in şiirinden derlendi diyorlar..

Bence kendisinin kıymeti bilinmiyor maalesef...

Birde..Türküler Yanmaz albümü çok güzel sivas katliamında ölen aydınlarımız için yapıldığı belii..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.