Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.01.12, 15:17   #2
AFiLi
Kahraman Tazeoğlu

AFiLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 641
Ettiği Teşekkür: 5305
Aldığı Teşekkür: 13588
Rep Derecesi : AFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura aboutAFiLi has a spectacular aura about
Ruh Halim: Eglenceli
AFiLi - AİM üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Mevlana Üniversitesi | Konya

Yemek ve Kafeterya Hizmetleri

Üniversitemizde kolay ulaşılabilen iki adet kafeterya, öğrenci yemekhanesi ve öğretim elemanları yemekhanesi mevcuttur. Öğrencilere Gıda güvenliği yönetim sistemi (ISO22000) standartlarına sahip üretim mutfağında zengin bir menü sunulmaktadır. Ayrıca hijyen ve sanitasyon hijyen standartları gereği belli aralıklarla, hammaddelerin laboratuar mikrobiyolojik analizleri yapılmaktadır.

Kütüphane

2010-2011 akademik yılında hizmete açılan kütüphanemiz 1250 m² lik alanda hizmet vermektedir. İhtiyaç duyulduğunda kullanılabilecek 750 m² lik bir alt kattaki alanıyla, toplamda 2000 m² lik kullanım alanı mevcuttur.

Kütüphane içerisinde :

1. Güncel dergi ve gazetelerin takip edilip okunabildiği ayrı bir mekan
  2. Okuma salonu
  3. Toplantı salonu
  4. Grup çalışma kabinleri
  5. Bilgisayarla çalışma masaları
  6. Kitap teşhir alanı mevcuttur
Kütüphanemize gelen yayınlar kısa sürede işleme alınarak rafa açılmakta ve kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Ayrıca istediği kitabı kütüphanemizde bulamayan kullanıcılar için “Kütüphanelerarası İşbirliği” (ILL) kapsamında, yayının bulunduğu herhangi bir üniversite kütüphanesinden, istenilen yayın/yayınlar temin edilebilmektedir.

Mevlana Üniversitesi Kütüphanesi ANKOS, ULAKBİM EKUAL VE KITS üyesidir

Nazan Bekiroğlu
AFiLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla