Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.01.12, 12:31   #5
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Efsanevi Seri katil | Karındeşen Jack

Kurbanının böbreğini polise göndermiş ve böylelikle sayısız sahte mektubun çöpe atılmasını sağlamıştır. Jack ismi, gerçek katilin söylediği isimdir. Gazetelerin uydurması değildir.

Bir teoriye göre, ki ben bunu tuttum, katil Yahudi bir tüccardı ve muhtemelen frengiden mustaripti. National'ın belgeseli bu teoriye ışık tutuyor. Bazı ipuçları teoriyi inanılası kılıyor.

Bir diğer teoriyi de yeni öğrendim. Şimdi onu araştırıyorum. Katilin bir kadın olduğuna dair varsayım bana pek inandırıcı gelmedi ama yine de History belgeseli izlemek keyifli