Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.01.12, 03:02   #26
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1291
Ettiği Teşekkür: 29143
Aldığı Teşekkür: 30052
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Ve Ermeni Soykırım Tasarısı Kabul Edildi

Fransa'yı tebrik ediyorum kararı destekliyorum hemen hiddetlenmeyin bana ama.. neden diye soracak olursanız kesinlikle ama kesinlikle ermeni soykırımı denen saçmalığa inandığım için değildir..

Yıllardır peşinde koştuğumuz onca gerizekali liderlerimizin AB hayalinin artık sönmesini istiyorum.. AB'ye yıllardır gümrük anlaşması yaparak tek taraflı olarak onlara hizmet ettik hep onların dediği oldu..ne için? goya AB'ye gireceğiz..

Bu adamlar içlerinde kendi çıkarı olmadığı tek bir şeye bile yanaşmazlar yıllarca bunu söyleyenler oldu bunu söyleyen zihniyetler komünistlikle suçlandı bilmemne oldu felan...

İçimizde AB hayaline kapılan bazı arkadaşlarımız var onlarında bu gerçeği görmesi gerekir..işte yıllardır peşinde koştuğumuz avrupa'nın yaptığı..

Hiçkimse aksini düşünmesin.. kapitalist düzen fransanın aldığı bu karardan kesinlikle hoşnut değildir hatta şu an fransa'nın ismi lazım değil olan o şahsa büyük baskılar yapıldığına adım gibi eminim..

Eğer yasa tamamen kabul edilirse baştakilerin suratına büyük bir tokat inecek ki bunu çok istiyorum.. bize gelecek olan zararlara bakarsak.. varsın fransa gibi bir ülke yasayı kabul etsin.. sırf onlar yasayı kabul etti diye çocuk gibi ortalıkta ağlayıp zırlamak en çok onların işine gelir... bu yüzden zararın neresinden dönülse kardır deyip kendimize yeni ufuklar açmalıyız(baştakiler bunu yaparmı hiç sanmıyorum...)

Birde fransa ile ilgili küçük bir söz var ABD'li bir general söylemiş bunları aynen yazıyorum...
"Arkamda destek için bir fransız taburu olacagına, önümde savaşmak için bir alman alayini tercih ederim."

Amerikan General George Patton

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.