Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.01.12, 01:36   #11
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bir Sevgili Gelir İki Arkadaş Gider !!!

Daha önceki bir dostumu bu yüzden kaybettim daha doğrusu kaybettik.. benim bir takımım vardı biz 3 kafadardık aslında.. birimiz evlendi.. evlendikten sonra eşi bizi sevmedi hatta bizimkine çok baskı yaptı.. doğal olarak oda bizi sattı tabi özellikle eşi benim için kötü biri demişti yok onu kötü yola sürüklermişim felan..

sonuçta birimiz gitti.. şimdi bir kafadarım var oda nişanlı ama nişanlısını gördüm tanıştım dünya tatlısı bir kız^^ dostluğumuzun sorun olmayacağını söyledi hatta evlenirlerse bizim arkadaşın nikah şahidi ben olacağım galiba

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.