Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.01.12, 14:09   #3
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32319
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Anıtkabir Özel Defteri

Anıtkabire gittiğim halde genel defterine birşey yazmadım aslında yazamadım desek daha doğru olur.. biraz heyecanlıydım tabi birde ordaki asker arkadaş tutturdu illa git birşeyler yaz felan diye.. dedim ne yazayım.. sen yaz felan ufak bir tartışma yaşadık

biz kimiz o deftere yazmak kim diye ağzımdan bir söz çıkınca asker arkadaş bozuldu biraz.. dediği şu "sen balıkesirden buraya gelmişsin şurdaki odtülü gençlerin yarısı bile gelmiyor buraya" dedi sustum kaldım öyle...

gördüğümüzle kaldık.. arkadaş birşeyler yazdı ama...ne yazdığını da bilmiyorum çünkü söylemedi..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti