Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.01.12, 13:34   #12
estemihan
Yeni Üye
estemihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 3
Rep Derecesi : estemihan kendisini henüz tanıyamadık
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Anlaşmalı Boşanma ve Dilekçe Örneği

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi EZBERİMSİN Mesajı göster
arkadaşlar ankarada tanıdığınız çok iyi bir boşanma avukatı var mı acaba tavsiye edebileceğiniz. bir arkadaşım için soruyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Değerli arkadaşım, önemli olan güvenebileceğin bir avukat bulmak. Tabi boşanma davasından anlaması aynı oranda önemli. ben boşanma davam sırasında bu konuda epeyce zorlanmıştım. önce eş-dost tavsiyesiyle avukat avukat dolaştım. üç-dört avukatla görüştüm. ama gördüm ki, bazıları çok ilgisiz sadece benden alacağım parayı düşünüyor, bazıları ise sorularıma cevap veremiyor. en sonunda bir arkadaşımın akrabası aile mahkemesinde çalışıyordu. onun tavsiyesiyle ******** adında bir avukatla görüştüm. benimle çok ilgilendi, çok memnun kaldım. Dava süresince ne zaman ihtiyacım olsa telefon ettim, sorduğum her soruya cevap verdi, randevu verdi. davam dediği gibi sonuçlandı, çocuğumun velayetini de aldım, kendim için de nafaka alıyorum. bence çok iyi ve bilgili biri, bir görüş derim ama karar senin. Geçmiş olsun, inşallah senin için hayırlısı olur.