Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.01.12, 23:50   #14
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 'Diğer adaylar Eurovision'ı kabul etmedi'

Can Bonomo'yu bir kez, Disko Kralı'nda görmüştüm. Komik çocuk, eğlenceli. Lakin, müzik yaptığını yeni duydum.

Martin'e katılıyorum. Sonuçta kıytırık bir yarışma. Yıllardır neden bu kadar önemsenmiş anlamıyorum. Politik oyların dağıtıldığı, komşuya yalakalık yapılan bir tür yalama aracı.

Hani o puanlar var ya, onları böyle hediye gibi düşünün. Hani okullarda olur ya, herkes kura ile çektiği bir isme hediye alır. Son gün, hediyeler sahiplerini bulur da çocuklar ahaahheeeğğ şeklinde sırıtırlar. Aynen öyle bi puan dağıtma sistemi.

"12 points, Armenia!" sinir bozucudur. Sevdiğin kız yerine başkasına hediye almak zorunda kalmışsındır çünkü.