Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.02.12, 21:47   #13
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Barış Manço (02.01.1943 - 01.02.1999)

Bir gün hiç unutmam..

Futbol oynuyordum birden ilçenin belediye megafonları açıldı bir şarkı yayınlamaya başlamışlardı.. alışık birşey değildi Barış abi'nin eseri "dağlar dağlar"ı çalıyorlardı hiç umursamadan futbol oyunuma devam ettim.. neden bu parçayı çaldıklarını anlayamadım.. parçadan sonra o zamanki Belediye Başkanı konuşma yapmaya başladı şu sözcükleri duyduğumuzda futbolu kestik...

"Ülkemizin en büyük sevgililerinden birini Barış Manço'yu kaybettiğimizi bildiriyorum tüm halkımızın başı sağolsun"..

Keyif kalmamıştı mecbur oyunu kestik eve geldik.. annem içerde bir yandan yemek yapıyor bir yandan ağlıyordu..babam ise akşam geldiğinde keyfi yoktu hüzünlüydü..

bizim evde yas vardı o gün..

Barış abi böyleydi bizim için..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
14 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.