Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.02.12, 01:43   #10
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: "Yeni bir kitap çıktı izledin mi?"

Ben de onaylamıyorum kitapların reklamlarının bu şekilde yapılmasını. Çünkü insan okurken karakterlere kendisi bir yüz verir hayal gücüyle. Ama bu tarz fragmanlar yada reklamlar hayal gücünü etkiliyor.
Kendisi bir yüz hayal edemez onun yerine fragmanda veya reklamda gördüğü yüzü kullanır kitabı okurken.
Bir örenek mesela : Vampir günlüklerini okumaya başladığımda Damon karakterinin yüzü bambaşkaydı hayalimde,kitap seri olduğu için mecruben hem okuyup hem dizisini izliyorum.
Bu sefer hayalimdeki yüz gitti; yerine dizideki Damon'un yüzü geliyor elimde olmadan.Ama işin iyi olmayan yanı,kitapta Damon kötü karakterde gösteriliyor,dizide yumuşamış ve iyi olmaya daha yakın gösteriliyor; bu da ayrı bir olay
Bir tek 'Yeşilyol' kitabını hiç bozmadan beyazperdeye aktarmışlar hatırladıklarım arasında.
Ve arkadaşımızın dediği gibi, kitapçıya gittin mi kaybolacan o kitaplar arasında. Kitap isimleri senin hayal gücünü harekete geçirtip işgal etmesi gerek. Beni çok feci işgal ediyorlar
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.