Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.02.12, 19:29   #5
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29579
Aldığı Teşekkür: 32275
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bir Illumünati Esprisi...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
İllumünati sitesinin bir de geri sayımı var dı dime?

Takip edememiştim, ne oldu o gün?
O sadece bir aldatmacaydı Lale..

Zaten o sitedeki sayıma inanabilmek için deli olmak lazım... bir tür dikkat çekme amacından başka birşey gütmüyordu zaten..

Birde...

Ben bu oluşuma var yada yok diyemiyorum tamamen kararsızım..

Ama bildiğim birşey var hasta ruhlu bir düzen var ve bu düzende hepimizde zorla köle yapılıyoruz...yapılacağız.. e böyle bir düzen varsa böyle bir oluşumunda olmaması için bir mantıklı neden göremiyorum ben ortada..

Dikkat ederseniz her geçen gün tembelleşiyoruz teknoloji insanın rahatı için çalışıyor.. daha 10 yıl önce okuyan,düşünen,fikri olan beyinlerimiz artık tembelleşti yeni nesili zaten hiç saymıyorum bile onların beyni tamamen zehirlendi.. düşünemez ve okuyamaz oldular...

Çok yakın gelecekte çobanların işi dahada kolaylaşacak zihin kontrolüne bile gerek kalmayacak çünkü benliğimiz bireyselliğimiz yavaş yavaş kaybolacak.. sadece hayvan gibi yiyeceğiz içeceğiz çalışacağız ve çiftleşeceğiz..

Bizi insan yapan düşüncelerimiz kaybolacak...sadece hayvan olacağız bildiğiniz hayvan...

Çok karamsar konuştum biliyorum ama geleceğimiz cidden hiç iç açıcı gözükmüyor..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.