Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.02.12, 10:56   #12
MartiNeAgLe
« Asi Ruh »

MartiNeAgLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 68
Ettiği Teşekkür: 4360
Aldığı Teşekkür: 9233
Rep Derecesi : MartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Ezan'ın Türkçe Okunması

Karagöz sabaha kadar yazsanız anlaşmamız mümkün değil sizinle..Mesajını o kadar doğru anladım ki sana birşey öğrettiğim için ne mutlu bana yazdığımıister espiri olarak düşün ister seninle dalga geçmişim gibi düşün önemli değil çünkü onu bile anlayamamış gayet ciddiye almışsın

Sen his değil anlamak lazım demişsin bende müslümanım diyen biri çok merak ediyorsa birkaç mısra olan Ezan'ın tükçe mealini okur ve ne anlatıldığını anlar diyorum..Hatta bir adım ileri boyuta gidip Ezanda geçen bir çok kelimenin anlamını hemen hemen herkes bilmese bile tahmin edebilir.Az biraz süre ezberlemiş,namaz kılmış yada küçükken aile büyükleri dini eğitim yada anlatımlar yapması yeterli....

Hele ben,okul yıllarında din derslerim hiç pekiyi veya 10 olmadı hatta hep orta derece olan ders notlarım,Şuandada bayram namazlarından birini mutlaka kaçıran biri olarak Ezan'ın anlamını biliyorsam Türkiye'de pek çok kişi biliyordur