Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.02.12, 22:47   #262
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

İnsan neleri merak ediyor değil mi?

Türkiye Dünya ölçeğine göre süper bir güç diyen oldu mu? Madem bu gerçeğin farkındasın o zaman bu Medreselere sarılışının bir açıklamasıda olmalı...

Yüzlerce yıl Osmanlıda ve İslam ülkelerinde eğitimin merkeziydiler... Osmanlının yıkılışı ve İslam coğrafyasının bugün içinde bulunduğu durumun temel sebebinin eğitimsizlik, gericilik ve çağ dışılık olduğunu bilmek için ekstraya ihtiyacı yok insanın...

Tarih içinde medreselerden yetişen kişileri örneklemeye kalkma boşuna pek çoğunu biliyoruz zaten. Önemli olan genele yayılan eğitim ve verdikleridir...

Bir de bu sempozyuma katılacak Dünyaca ünlü! kişilerden 2-3 isim alsaydık. Bakalım nerede ve ne kadar ünlüymüşler...

Aslında gelip burada boşa çaba harcamak yerine gelecekleri kendi ülkeleri olan İran, Pakistan ve Azerbaycan da kalsalar ve kendi ülkelirndeki insanlara ışık olsalar daha iyiymiş...

Yoksa bu ülkeler süper güçte şimdi gelip bizi mi süperleştirecekler?

Eğlenmişsin ya!.. Ben de eğleniyorum...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.