Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.02.12, 23:20   #270
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75971
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Alıntı:
Şunu unutmayın insanlar arasından daima emelleriniz doğrultusunda kullanabileceğiniz kişiler bulabillirsiniz
Biliyorum...

80 öncesi sağ-sol olaylarında kaşınan milliyetçilik ve komünizm, Maraş olaylarında mezhep çatışması ve sonrasında Din üzerinden kaşınan ve ayrıştırılmaya çalışılan bir ulus...

Danıştay saldırısı, Hran Dink olayı, domuz bağları, Malatya da katledilen misyonerler, Sivas, Maraş vb. olaylarda kullanılanların, kullanıldıkları hassas noktalarının "din" olduğunu iddia etmeme gerek yok. Gözü olan herkes görebilir bunu...

Olayı dallandırıp budaklandırmanın anlamı yok fazla. Çıkış noktasına dönecek olursak yapılanın Din tandaslı ayrıştırma, Milli'nin yerine ümmeti yerleştirme, Cumhuriyetin temel değerlerini yok ederek Din devleti yolunda ilerleme çabası olduğunu düşünüyorum. Bu düşüncede hiçte yalnız olmadığımı biliyorum.

Üstteki paragrafta ki benim düşüncemde, seninle buluşmamız da gördüğüm kadarıyla mümkün değil...

Bu konu başlığı bu tip tartışmalara uygun bir başlık değil...

Eğer tartışma istiyorsan (fikir alış-verişidir kastım) forumda değişik konu başlıkları var ve onlar altında açacağın veya açılmış bir konuda devam edebilirsin fikirlerini dillendirmeye...

İlk mesajında şunu demiştin;

Alıntı:
Umarım bu yorumumu paylaşırsınızda ilericiliğinizi görmüş oluruz...
O mesajdan sonra yazdığın diğer cevapları da sayıp ondan sonra alttaki paragrafı okursan sevinirim.

Bu seviyeyi korur ve bu şekilde bir yol izlersen emin ol şu an üstü kapalı savunduğun sisteme hiç benzemeyen ve seni çok şaşırtabilecek kadar özgür bir platformda bulursun kendini...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.