Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.02.12, 00:38   #2
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Virginia Cleo Andrews (V.C. Andrews) | 1923 - 1986 | Amerikalı Yazar

Çatı serisini 4 kitap olarak almıştım ama sadece bir tavsye üzerine.

Eve gelirken pişman bile olmaya başlamıştım. Çünkü ben kitap, dizi veya film gibi şeylerin uzatıldıkça cılkının çıktığını düşünenlerdenim...

İlk kitaba başlamam ve kendimi 4. kitabın sonunda bulmam arasında normal bir süre geçmemiş ve 4 kitabı bir solukta bitirmiştim...

Çok akıcı, çarpıcı ve bağlayıcı bir anlatım ve çok ama çok değişik bir konusu vardı...

Daha sonra 5. kitabı da aldım ama artık cılkı çıkmıştı benim için... Belki de daha sonra V.C. Andrews taklidi yapan kişinin elinden çıkmışta olabilir...

Teşekkürler Lale...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.