Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.02.12, 13:55   #60
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Ezan'ın Türkçe Okunması

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Yaralıyüz Mesajı göster
Bir yönetici gibi davranmayı bil lütfen ve sadece burada yöneticilik haklarına sahipsin kişi ve forum etiğine uygun olmayan hal hareket hadise olursa gerektiği kadar müdaleni edersin... ! Ve bu lütfen duygularına yenik düşmeden tüm forum yöneticilerine bu yazdıklarımı okut ona göre karar al . ( Ne demek isabetli bir karar olmuş ) sen hangi hakla değer yargı yapıyorsun ? Olayı kişiselleştirmeye hakın yok ... ! Ben düşüncelerimi yazarken hiçbirkimseyi hedef almdım .. Keyifli forumlar ..
Sen üslup nedir bilmiyorsun.

Uzun uzun yazarak yorulmayacağım.

Ufak bir örnek; cümlede kullandığın ünlem işaretlerine bak. Bu yeterli sanırım.

Ben ne kadar yönetici gibi davranmayı biliyorsam, senin de bir üye gibi davranmasını bilmen lazım. Yukarıdaki yazıma tekrar bak, yinelemiyeyim. Burada fikirlerini paylaşırsın ama asla rajon kesemezsin.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.