Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.02.12, 18:26   #84
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ezan'ın Türkçe Okunması

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Jazz Mesajı göster
Ben ise bir sorun olarak görüyorum bu yorumu. Hiçkimse forum yetkilisi olsa dahi sırf fikrini beğenmiyor diye bir üyeye bu tarz bir yorum yapamaz...

Size de iyi forumlar....
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Jazz Mesajı göster
Bu arada kime cevap hakkı doğdu pardon?....
Bana...

Bu şekilde atıfta bulunduğun 2-3 mesaj daha var ve bu bütün yetkilileri bağlayan bir gönderme...

Sabahtan beri takip ediyorum konuyu, yönetici olduğum için ve Lale gerekli cevapları çok güzel verdiği için konuya müdahil olmak istemedim...

Ama görüyorum ki senin derdin fikir tartışması falan değil. Girdiğin yanlış yoldan çıkamamanın telaşı ve bu nedenle saçmalamaya devam ediyor oluşun...

Senden alabileceğimiz yöneticilik konusunda bir ders olmadığını Lale belirtmiş. Ama görüyorum ki sen hala bir şekilde çırpınmaya devam ediyor, kendince geri adım atmamaya çalışıyor ve bu nedenle de saçmaladıkça saçmalıyorsun...

Tahammülsüzlükle suçladığın bizler sabahtan beri sana bile tahammül ediyoruz...

Konuyla ilgili söylediğin tek bir kelime yok... Derdinin sadece ortamı germek olduğu çok aşikar...

Tahammülünde bir sınırı var...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.