Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.02.12, 18:53   #86
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75967
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ezan'ın Türkçe Okunması

Teşekkür butonunu rastgele kullanmadığımı herkes bilir bu forumda. Tabi ki beğendiğim yoruma kullanacağım. Anlamışsın bunu tebrik ederim...

Alıntı:
senin tabirinle "girdiği" yolun doğru ya da yanlış olduğu konusunda fikir yürütme cüreti gösteriyor sanırım....

Bak zurnanın "zart" ettiği yere nasıl geldik hemen...

Şimdi git ve Lale'nin tepki verdiği ilk yorumu oku ve neye tahammül etmediğine bir daha bak...

Orada ki yorumda insanlara "bu böyledir" denilip üstüne bir de " bu konuda kimseyi muhatap almam" şeklinde bir ifade vardı ki, forum geleneğiyle uzaktan yakından ilgisi olmayan bir yaklaşım şekliydi.

Buna verilecek cevabı veren kişiye sabahtan beri yazıp duruyorsun...

Girdiğin yolun yanlışlığı burada ve bunu sana söyleyen de şimdi "cüretkar!" oldu sence...

Gözüne sokabildiysem ne mutlu bana... (zannetmiyorum ama)

Bundan sonra yazılacak konu dışı mesajlar silinecektir...

Banemin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.