Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.02.12, 02:41   #273
Türkü
...> Ata'm İzindeyiz <...

Türkü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 16
Ettiği Teşekkür: 31206
Aldığı Teşekkür: 18860
Rep Derecesi : Türkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Günün İçinden...

Günün içinden bölümüne ilk yazışım bugüne kısmetmiş.

Bugün epey tempolu birgün geçirdim.Yazdan kalma bir hava hakimdi ,tadını çıkarmak için ailecek kendimizi deniz kenarına attık. Hazırlamış olduğum ekmek arası köfteler ne beni ne eşimi nede oğlumuzu doyurmaya yetti, oysa 6 yarım ekmek hazırlamıştım. Sorun bende değil denizdeydi çünkü deniz demek balık demekti bizim için. Hiç planda yokken kısa bir süre içinde organize oldum,yakın dostlar çağırıldı,balıklar,yeşillikler ve elbetteki rakılar alındı ve mümkün olduğunca hızlı eve gelindi.Güzel bir akşam ,güzel yemekler ve yanımdaki güzel insanlar...

Herşey mükemmeldi. Sohbetlerimiz rengarenkti. Sonra sohbetin rengi birden griye döndü.Bir seçim yapmam gerekti ya o gri tamamen siyah olacaktı yada beyaz.Gözler üzerimdeydi.Offf niçin yaptılar bunu bana.Oysa iyi bilirler sevmem ben dikkatlerin üzerimde olmasını.Baskıya gelemem ki. Bir gemideyim ve rotam yok,kayıp. Okyanus ortasında yön tayini zormuş.

Aradan ne kadar zaman geçti bilemiyorum, yelkovan ve akrep yitip gitmişti. Derin düşünceler girdabındaydım ya çıkacaktım ya boğulacak.Bir ses beni kendime getirdi. Evet karar zamanı çoktan gelmişti.

Kararımı verdim.

17 yıl her anı beraber yaşadığım-paylaştığım sadece 2 yıl geçici ayrılık yaşadığım dostum,sevdiğim,acım,hüsnüm,mutluluğum,çılgınlığım ,gecem,gündüzüm... artık olmayacaktı.Karar kesindi ve mutlak suretle uyulacaktı. Söz vermiştim dönüş olamazdı,olmamalıydı.Bunu sevdiklerim için yaptım pişman olmam.

O'nun yok olup gidişinin üzerinden 3 saat 12 dakika geçti. Hissizim belki yarın hislerim geri gelir. Saat tutmak,gün hesabı yapmak bana uygun değil ilk ve son olacak.

Yarın herşey farklı olacak,çok farklı hemde. Niçin mi ? ;

Sigarayı bıraktım,o beni bırakmadan, daha ne olsun.

3 saat 20dk. oldu bile sanırım.

Başaracağım.Yeni günlerimde o'na yer yok.