Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.02.12, 23:00   #30
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32374
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Okul Hayatınızın En Güzel Dönemi Sizce Hangisiydi?

Benim için en güzeli ilkokuldu.. okuldaki ağaçların tepesine çıkıp simit ve gazoz keyfi yapıyordum.. garip bir çocuktum.. öğretmenler bile beni aşağıya indiremiyorlardı.. kozalaklarla maç yapıyorduk birde koridorun ortasına capri-sun denilen bir meyve içeceğini içtikten sonra patlatıp akabinde koridorda bulunan kızların ödü kopması paha biçilemez bir duyguydu benim için

ve bütün bu numaralarıma rağmen bir kez bile öğretmenlerime yakalanmadım..

Ortaokul sakin geçti.. kıyıda köşede takılırdım herkes bana deli derdi.. çünkü nerde abidik kubidik şeyler varsa onların peşindeydim.. etrafımla hiç ilgilenmezdim.. matematik derslerinde en arkada olduğum için sürekli uyumayı seçerdim tahta bile kalkmazdım öğretmen zorlasa bile.. buna rağmen matematik dahil hiçbir dersi zayıf getirmedim

Lise yıllarım kötü karmamın tavan yaptığı yıllardır alkole bu zamanlarda başladım bir kaç arkadaş okulun arka tarafına gidip bira içiyorduk bizi görenleri ise dövmekle tehdit ediyorduk.. herkes kız peşinde koşar bizimde tek derdimiz atari oynamak cuma günleri son saatte kaçmak ve yoklama kağıtlarını değiştirmek olurdu..

Üniversite ise tam tersiydi sınıfın en iyilerinden olmuştum yardım etmeyi,paylaşmayı çok severdim lakin bu durum fazla sürmedi oranın düzenine ters düştüğüm için disiplin kurulu kararıyla atıldım...

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.