Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.02.12, 13:26   #5
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1430
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32415
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kitap okumak için 40 neden...

Bu kadar nedene gerek yok..

Kendi açımdan konuşuyorum kitabı neden okuyorum?

Kitabı hayali bir televizyona benzetiyorum.. yazılanları,karakterleri,ortamları hayallerimde canlandırıp onları öylece takip etmeyi seviyorum.. bir kitabı okumak istediğimde ısınırsam asla bırakamıyorum.. bitirmeden uyku gözüme girmiyor o yüzden başladığım gibi bitirenler sınıfına giriyorum ben...

Yalnız bir tek şikayetim var oda çevirmenler.. kendileri sağolsun sevdiğim bir kaç kitabı ingilizce okumak zorunda kaldım gerçi ingilizceyede alıştım ama insanın kendi dilinde okuması gibi bir tat yok..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Türkü Mesajı göster
Okumayan bir toplumuz maalesef.

Kitap okumanın yaşı,zamanı,mekanı yoktur yeter ki isteyelim. Vaktim yok, çok yoğunum,cüzdanım müsait değil gibi bahanelerin ardına sığınanları hiç anlamıyorum,anlamayacağımda.

Teşekkürler Lale, eğitici ve faydalı bir konu.
Bazen bu bahanem gerçek oluyor ama....

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
15 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.