Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.02.12, 11:30   #275
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Hava güzel, camlarım açık, kahvaltım bitti, çayım demli, birde sigara tellendiririm birazdan.

Böylesine güzel bir ortamdan Günaydın size FG ahalisi...

Ciddi haberlere sarıp canınızı sıkmak istemiyorum bugün.

İlk haber Nepal'den... Büyü yapan bir kadın Cadı olduğu gerekçesiyle kendi ailesi tarafından yakılmış... Cadıların bilinen hazin sonu.

Bizim FG içinde de çok cadı var diye bir söylenti dolaşmaktaydı ortalıkta. Odunları hazır tutmakta fayda var.

Fetih 1453... Daha seyretmedim, film hakkında yorum yapamam. Zaten yapsamda sıradan düz bir izleyicinin yorumunu geçmezdi bu. Ben sadece yönetmenin daha öncede "Recep İvedik" filmlerini çektiğini duydum. Malum tutulunca seriye bağladı ve 1-2-3 diye bir anda sırayla çekti, bitti...

1453'te, ilk 4 günde İvedik'in rekorunu kırarak en çok izlenen film olmuş. Şimdi buradan yola çıkarak yönetmen-yapımcı Fetih işini seriye bağlar mı? En iyisi ben onlara bırakmadan bağlayayım seriye...

Fetih 1454, Fetih 1455, Fetih 1456... gittiği yere kadar artık.

Ama birde bunun bilim kurgu versiyonuna girerse işte o zaman patlar bu seri...

Fetih; Londra düşerken
Fetih; Paris'te son Zeybek
Fetih; Tatlı vatan Almanya
Fetih; Vaşingtın'da 5 minare...

Dün gazetelerde Sentetik et konusu bolca işlendi. İyi güzel de bize ne? Sentetik et bize ne kadar uyar ki?

Bunun işkembesi, bağırsağı, uykuluğu, beyni, dili, dalağı, ciğeri vb. nerede? Hiçbir haber de bu detayı göremedim. Hadi alayını geçtim bir kemik suyu çorba nasıl içeceğiz bu sentetik et denen zıkkımı kullanırsak?

Ama en çokta günümüzün bence en geçerli deyimlerinden biri olan "kemik yalayıcılar" deyimini de tedavülden kaldırmak zorunda kalacağız. Hem o yalayıcılar, bu sentetik et olayından sonra ne yalayacaklar?

Tamam son sorunun cevabını vermeyin. Anladım...

Yazıyı yazarken arayan bir arkadaşla sohbete daldık. Bir ara damarıma basınca "önde ki 3. kat penceresinden atarım kendimi" dedim. "arka tarafta ki 1. kat penceresini kullan. Ölmez ve elime kalırsın" deyince sohbet Stephan King'in "Sadist" romanına kadar uzandı ve orada kaldı...

Şimdi iki yol var.

Ya 3. kat penceresini kullanacacağım...
Yada damarıma basmalarını büyük bir memnuniyetle kabul etmenin yollarını bulacağım...

Eline düşmek istemem.

Kereviz tarifi veren bir Cadı vardı buralarda. Gören olursa selamımı iletin bir zahmet...

Keyifli günler FG...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.