Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.02.12, 14:37   #47
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Thumbs down Cevap: Okul hayatınızda kopya çektiniz mi?

Bir anı aklıma geldi..

Lisedeyken bir matematik hocamız vardı kendisi çok şarap içerdi biz ona şarapçı derdik severdik hocamızı kafa adamdı sağolsun bu hep sınavlarda felan okul kantinine inip çay içmeye giderdi..
Tipi bile meşhurdu bir garip giyinirdi kırmızı kravata, siyah takım elbise.. saçlar beyaz bıyıkları siyah...

Bir yazılı sınav öncesi neyse işte soruları yazdırdı tabi sorularda soru değil yok polinomlar yok kosinüs bilmemne felan..

Hoca masasına oturdu bir ara kafayı kaldırmıyordu hiç.. belli dün gece içmişti zaten sonra kalktı dediği şu : Bana bakın ben aşağıya iniyom çay içecem valla kopya çektiğinizi gelişimde yakalarsam fena oluyur"

tabi bu gitti bizde dururmuyuz herkes formulleri karıştırıyor hazırladıkları kopyaları çıkarıyor felan bende boş durmadım tabi kitabı karıştırıyorum durmadan..

Bu çok geçmedi elindeki çayla geldi içeri bir girdi herkes ne yapacağını şaşırdı bacak açanlarmı dersiniz kağıtları havada uçanlarmı dersiniz..

tepki şu " Heytt deveoğlu develer ne yabionuz len gene heeeee" sonra çayı koydu masaya ve şöyle devam etti " sizden korkulur iki dk boş duramıyonuz demi görürsünüz siiz.. valla şeytan bunlar şeytaaaan"

hoş sınav kağıtlarını toplamadı ama asıl süpriz sınav sonrasıydı herkesin notunu okurken anlıyoruz tamamen yapanlara "0" verdi az yapanlara ise 60-70 verdi.. bende az yapmıştım zaten kopyayı yazma fırsatım olmamıştı bana 60 verdi...

En çokta sınıftaki çalışkan olan 3 kız öğrenciye oldu olan onların hepsi 0 aldı teneffüs arasında bayağı ağladılar bizde dalga geçtik(bana kızmayın onlarda benle dalga geçiyordu oh iyi olmuş dedim")

Şarapçı hocamı seviyordum ya bana hep "uzaylı evladım benim.. bırak şu komplo ayaklarını" diyordu okul arkasında bira içtiğimizi bile biliyordu bize sigara içmeyinde ne içerseniz için sigara ile görürsem disiplin kuruluna veririm diyordu..

dersten çok hayat dersi verirdi kulakları çınlasın..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti