Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.02.12, 21:13   #64
Anjelik
☆ hayy-ı meyyit ☆

Anjelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 20
Ettiği Teşekkür: 3403
Aldığı Teşekkür: 2831
Rep Derecesi : Anjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Holokost - Yahudi Soykırımı

Yahudi soykırımı dünyanın en büyük utanç ve insanlık ayıbıdır! Yüzyıllarca en fazla Polonya en az diğer Avrupa ülke topraklarında yerleşen Yahudi halkına zorla İsrail devleti kurduruldu...Ve şimdi ki Filistin halkına yapılan zulum ortaya çıktı...

A.Hitler'in Kavgam kitabında yer alan "gün gelecek öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz" cümlesinden de tiksiniyorum! Filistin halkına yapılan zülme sinirlenip bu söze destek verenleride,Allah ıslah etsin diyorum... Olaylar sebep-sonuç ilişkisidir, Hitler soykırımınaa dünya seyirci kaldı o zaman ülkeler bu kadar güçlü değildi, şimdi isteseler İsrail'i durdururlar... Bu durumda tek suçlu onlar değildir... Filistinde olanlar dünyanın ayıbıdır....

Holokost katliamiyla ilgili hemen her yazıyı belgeseli okudum,emeğine ellerine sağlık Lale...