Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.02.12, 15:49   #12
αѕι mεlεκ
Üye

αѕι mεlεκ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 4
Aldığı Teşekkür: 103
Rep Derecesi : αѕι mεlεκ Karimasını arttırmak için doğru yerdeαѕι mεlεκ Karimasını arttırmak için doğru yerdeαѕι mεlεκ Karimasını arttırmak için doğru yerdeαѕι mεlεκ Karimasını arttırmak için doğru yerdeαѕι mεlεκ Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Gelme/yin, Burası Derin...

Dur. Hemen sevme.
Sana seni defalarca sevdiğimi söyleyip, sevgimin şiddetinden korkutucam seni. Ama hiçbiri aslında gerçek değil.
Sana şarkılar armağan edeceğim, içine işleyecek hepsi. Dudaklarından dökülen kelimeler şarkılarım olacak. Ben o kelimeleri dudaklarından daha cok seveceğim.
El ele tutuşacağız bol bol, ellerim ısınacak ama kalbim asla.
Çok hisli konuştuğuma bakma sen, benim cümlelerimin öznesi yalan.
Seninle çok gülüp çok eğleneceğiz belki ama ağladığında yanında olmayacağım. Olamam.
Gözlerimi seversen, sana kör olurum unutma. Sesimi seversen de dilsiz.
Dur. Hemen sevme.
Çok düşünceli görünürüm ama düşüncelerimin kahramanı sen değilsin.
Şiirler okuduğuma bakma sen, ben o kadar aşık olamam hiçbir zaman.
Seni sonsuza kadar bekleyecek kadar çok seviyor gibi görünsem de, senin yanındayken hep başkasını bekleyeceğim.
Kavga ettigimiz zaman bağırmama izin ver, sarıldığın zaman belki susarım ama unutma yokluğunda sana susamayacağım. Gidersen bitersin.
Dur. Hemen sevme.
Dur ve soluklan. Seni soluğum kesilene kadar sevdiğimi söyleyeceğim mesela, ama gökyüzüm olamayacaksın hiçbir zaman.
Öyle bir zaman gelecek ki, seni seviyorum’lu cümlelerimin sonuna hep ama’lar gelecek.
Seni terkederken öyle sebeplerin arkasına saklanacağım ki, beni hiçbir zaman bulamayacaksın.
Geniş zamanlı cümlelerim hiçbir zaman gelmeyecek. Geçmise takılırım evet ama sen geçmişimde yer alamayacaksın.
Ben sevgiyi yazanlardanım yaşayanlardan değil. Hak edenlerdense hiç değil.
Aylardan aralık, tutunamayanlardan ben.
Beni şimdi sev.

Alıntı.
αѕι mεlεκ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla