Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.02.12, 16:39   #15
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Forumun Bazı Bölümlerinde Uygulanan Konu Açma Kısıtlaması

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 'Połчαииα' Mesajı göster

bu kural sanırım şu yüzden.ard arda 10-20 konu açılıyor ve çogumuz hepsine bakamıyoruz,incelemiyoruz,okumuyoruz vs. eger bu yüzdense evet yerinden bir kural.fakat '2' kısıtlaması kötü.çünkü ben bir bölüme konu açacagım zaman 3.konumda bana bu uyarı gelirse ben o bölümden sogurum ve o bölüme artık konu açmam heralde.

emek? ben hiç bir üyenin emegi ile konu açtıgını düşünmüyorum.yani bir formda kaç konu 'sizce' elle tek tek yazılmış olabilir?

neyseki bu kısıtlamanın oldugu bölümleri belirtmissiniz.
bilgilendirme için teşekkürler.
Sogurum demişsin ya, evet soğu lütfen...

Bak kaç tane şiir ekledin biraz evvel. Ben ve diğerleri kaç tanesini okudu sanıyorsun? Kendi namıma söyliyeyim; hiç birini. Girerim bir ikisine teşekkür eder çıkarım, o kadar arka arkaya eklenen şiiri okumak beni bayar.

Emek konusuna gelirsek, istersen önce foruma bir göz at, sadece şiir bölümünde takılıp kalma. Açılan konulara nasıl emek, özen ve itina gösterildiğini daha iyi anlarsın.

Sunu da unutma; Forum Gerçek'te ardı ardına konu açmak bir marifet değil. Az ve öz olsun, bize yeter.

Daha fazla konu açmak yerine forumdaki konulara girip bir göz atmanızı tavsiye ederim. Eminim dikkatinizi çekecek birçok konular bulacaksınız.

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
17 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.