Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.02.12, 17:25   #16
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Forumun Bazı Bölümlerinde Uygulanan Konu Açma Kısıtlaması

Forum sahibi???

Son cümlen senin nasıl bir forumdan geldiğinin göstergesi.

Belki senin forumunda herkes eğlencesine bakar, uyduruk konular açar, ama bizim senin forumundan ve internetteki birçok diğer forumlardan ayrıcalığımız işte burada başlıyor. Senin forumunun her sayfasından reklam fışkırırken, dikkat edersen bizde bir tane bile bulamazsın. Gayemiz çok konu açarak reklamlardan kazanmak değil, güzel konular açmak.

Forum sahibi olarak şunu da bilmen gerekiyor; kimin nerede emeği var yok görmen için evliya olmana gerek yok, sadece bodoslama konu açma yarışına gireceğine, ilk önce nasıl bir foruma girmişsin, açılan konular nelerdir onlara bakarsın.

Senin ve Asi Meleğin açmış olduğunuz birçok konunuzu sildim, çünkü onlar forumda mevcuttu. Forum sahibi olarak bir konu eklerken, o konunun forumda mevcut olup olmadığının araştırılması gerektiğini bilmen gerekirdi

Sana daha fazla yazmak isterdim ama gereksiz olduğunu, sadece her önüne gelene forum açmasının yasaklanması gerektiğini düşünüyorum.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
15 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.