Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.02.12, 17:34   #18
Rukia
« En Akıllı Bızdık »

Rukia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 177
Ettiği Teşekkür: 9714
Aldığı Teşekkür: 15796
Rep Derecesi : Rukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forumun Bazı Bölümlerinde Uygulanan Konu Açma Kısıtlaması

Yazmayayım bana düşmez dedim ama Lale affına sığınarak içimdekileri yazmak istiyorum.

Emek verilmeden açılan konular demişsiniz. Biraz sert olucak ama ben sizin son açtığınız konular dışında emek verilmeden açılan konu göremiyorum. Burada bir şeyler yapan herkesin tek bir amacı var paylaşıma katkıda bulunmak. Konuyu açan kişi özne göstermese bile gerek yöneticiler gerek moderatörler olsun kendi çabalarıyla konuyu adam ederler. Bu benim sayısız kere başıma geldi. Bir çok kişinin de geldiğine eminim. Demem o ki geldiğiniz bu forum konu sayısına değil emeğe değer veren bir forum.

Bu forumda ne bir reklam var ne de bir para kazancı. Foruma baktığınızda oyunların çok az bölümü kapladığını da görüceksiniz. Çünkü bu forumda bulunan kişilerin amacı zaman öldürmek değil emek verip bilgi paylaşımı yapmaktır.

Sizin bahsettiğiniz türden bir çok forum bulabilirsiniz fakat bu kriterlerde olan çok az forum vardır. Ki o yüzden buradayız.

Kendinize ait formunuz olabilir, ki burda bu konumda olan tek kişi siz değilsiniz. Fakat ilk günden geldiğiniz foruma bu tür yorumlarda bulunmanız ek olarak emek vermeden açılan konu ithamında bulunmanız çok şaşırtıcı ve bence yanlış.

Bir kural koyulduysa bu gerekli olduğu içindir. İtirazlar elbet olucaktır fakat önemli olan bunu saygılı ve çamur atmadan yapmaktır. Lütfen forumu biraz daha araştırınız, farkı o zaman anlayacaksınız.

Size tekrar hoşgeldin diyorum ve iyi forumlar diliyorum. Ve tekrar hatırlatmak isterim burası emeklerin forumu...
Rukia isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
17 Üyemiz Rukia'in Mesajına Teşekkür Etti.