Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.02.12, 16:01   #19
Türkü
...> Ata'm İzindeyiz <...

Türkü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 16
Ettiği Teşekkür: 31206
Aldığı Teşekkür: 18860
Rep Derecesi : Türkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmedeTürkü muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Forumun Bazı Bölümlerinde Uygulanan Konu Açma Kısıtlaması

Nacizane bende bir fikir beyan etmek istiyorum.

Bazen siteye giriş yapıyorum ve bir bakıyorum ana sayfa olduğu gibi haber ve şiirden oluşuyor. Herkesin bizlere sunduğu paylaşıma saygım var,zaten elimden geldiğincede teşekkür ediyorum. Hiç bir konu emeksiz değildir bunun farkındayım. Lâkin yer-gök haber ve şiir olunca inanın içimden siteden tekrar çıkış yapmak geliyor.

Haberleri elbet bilmeliyiz ki gündemi yakinen takip edelim ama unutmamamız gereken bir gerçekte var ki ülke gündemini takip için epey site mevcut.

Şiirlere gelince romantizm,duygusallık belli bir yaşta güzel oluyor genç arkadaşlarımı anlıyorum.Edebiyatın bir çok dalı varken sırf şiire asılmak gelişmemizde yardımcı faktör değildir kanaatindeyim. Şiirlere verilen önemin bir kısmı kitaplara verilse genç beyinler daha güzel büyür.

Site içinde oldukça detaylı ve özveri ile hazırlanmış konular mevcut. Biliyorum ki pat diye önümüze sürülmüyor günlerce hazırlık yapılıyor. Buda gösteriliyor ki üyeye karşı saygı var. Aynı saygıyı ansiklopedi kalitesinde bilgi sunan arkadaşlara gösterilse bence çok daha adaletli olunur.

Yorumları okumadım,yazımdan sonra okuyacağım. Benimle aynı görüşte olanda vardır olmayanda . Ben herkesin fikrine saygı duyuyorum. Dilerim sırf bu konu açma kısıtlaması için gücenen çıkmaz çünkü yerinde bir karar.

Bu kısıtlamayı gerçekleştiren yönetimi tebrik ediyorum.