Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.02.12, 08:13   #9
Rukia
« En Akıllı Bızdık »

Rukia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 177
Ettiği Teşekkür: 9714
Aldığı Teşekkür: 15796
Rep Derecesi : Rukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Anneliese Michel (Emily Rose)

Yazıyı diken üstünde okudum iyiki gece okumamışım ,uykumdan olmak istemezdim

Sanırım her dinde bu olay böyle. Garip bir davranış görüldüğünde hemen din unsurlarına koşuluyor. Bir diğer tabirle tıbbın çözüm getiremediği durumlarda. Sen tıbbın hastalığı çözmesi için zaman tanımıyorsun ki çözüm getirsin.

Ki bunda psikolojik etkilerde çok önemli. Çevrendeki herkes içine cin girdi diye dayatırsa kişi ister istemez bunu kabullenir.

Doğaüstü olaylar elbetteki oldu ve olmaya devam edicek. Fakat her yaşananı da bunlara bağlamak kişiye zarar vermekten başka bir işe yaramaz. Sonuç gencecik bir can kaybedilir.

Ülkemizde durum bundan da ağır ya oralara girmiyorum hiç. Açık açık para kazanma kapına dönmüş durumda...

Sihab çok farklı bir paylaşım olmuş teşekkürler...
Rukia isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Rukia'in Mesajına Teşekkür Etti.