Konu: Matematik
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.12, 07:33   #20
Rukia
« En Akıllı Bızdık »

Rukia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 177
Ettiği Teşekkür: 9714
Aldığı Teşekkür: 15796
Rep Derecesi : Rukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura aboutRukia has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Matematik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi samuray Mesajı göster
Matematik insanın özgür zekasına ,bilim dalıdır diyerek pranga vurulmasıdır .Matematik için "çok seviyorum birşeyleri çözüyor olmak mütiş keyifli " diyenler yaptıklarına tapanlar var, ama aldanıyorlar bi şey çözdükleri yok sadece çözülmüşü doğru diye tekrar buluyorlar ,çok uzatıp polemik yapmak istemiyorum matematik kopyala yapıştırdan başka birşey değil matamatikçiler nedense kendilerini kalbur üzeri görürler neden ki ,başkalarının çözdüklerini kurallara uyarak ve verdikleri verilerle çözebildikleri için mi?? özgürlük felsefe dir..
Sayın samuray yazdıklarınızı tekrar okumanızı rica ediyorum. Matematikle uğraşanları tapma olarak algılıyor, bir şey beceremediklerini söylüyor ve matematiğin tekrardan ibaret olduğunu dile getiriyorsunuz. Kusura bakmayın ama benim bu yazılanlardan çıkardığım matematiği gereksiz görmenizdir. Doğru ya da yanlış bir çıkarım olduğu elbet tartışılır.

Herkesin özgürce yorum yapma hakkı var. Siz yorumunuzu yazdınız ben de sizin yorumunuzun bende uyandırdığı düşüncelerle yorumumu beyanettim.

Ben sizin yorumunuza hakarette bulunup, düşüncelerinizi aşağılayacak bir tutum sergiledin mi? Bence hayır. Ama siz hala benim yazdıklarımın basmakalıp yorumlar olduğu düşüncesidesiniz.

Ki siz benim sayısal ya da sözel olduğumu bilemezsiniz. Siz zaten yorumlarınızda bunu değil karşınızda bir insan olduğunu dikkate almalısınız. Ve yorumunuza saygı gösterilmesini istiyorsanız öncelikle siz bunu gerçekleştirmelisiniz.

Lafı uzatmak niyetinde değilim. Son yorumunuzun konuyla hiç bir alakası yok. Konuyu nereye çekmek istediğinizi görmezlikten geliyorum.

Unutmayın ki burada herkesin yorumlarına saygı duyulur. Fakat kişi davranışlarında bunu sergilemezse durum tam tersi hale gelir.

Size iyi forumlar diliyorum.
Rukia isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Rukia'in Mesajına Teşekkür Etti.