Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.12, 16:16   #7
Megan
Gerçek Üye

Megan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 264
Ettiği Teşekkür: 689
Aldığı Teşekkür: 3153
Rep Derecesi : Megan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Büyük saygısızlığa sessiz kalmayalım!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sayler Mesajı göster
Ülke ismi verilmeden -bu saygısızlığı hangi ülke yapıyor? denilseydi kesinlikle Danimarka derdim.
Özellikle bu ülkenin bizim değerlerimize alenen saldırması dikkat çekici.
Ülkemizde ki resmi kurumlardan , gerekli yerlerden umarım gerekli tepkiyi alırlar bu saygısızlık hakkında.
Danimarkanın bu tur saygısızlıklarına şaşmamak lazım ,çunku adamlar bizden ciddi şekilde çekiniyorlar .

Ordaki türk toplumu ciddi gelişme içinde gerek özel sektorde ,gerekse kamuda oldukça iyi yerlere geliyorlar .Ulkede etkinleşmeye başlıyorlar.

Tabi buda bazılarının gozunden kaçmıyor ,buna bir nebzede olsa dur diyebilmek için anlamsız haberler çıkarıyor ,bizleri hedef alan haberler yapıyorlar .

Bence yapılacak en akıllı iş devlet seviyesinde gereken diplomatik girişimler yanında ,onların turizm sektor temsilcileriyle ikili ilişkiler kurarak ulkemizde misafir etmeli ,danimarkadan olabildigince turisttin ulkemize (tabiki her şey dahil sistemi olmamak şartıyla )gelmesini saglayıp ,onlara hem gerçekleri kendi gozleriyle gormelerini saglamalı hemde ekonomik olarak dahada guçlenmeye çalışmalıyız .

Böylece hem haklılıgımız sarsılmaz olarak kanıtlanacak ,hemde turizm gelirlerimizi arttırmış olucagız .

Bizim harcayacagımız paralar ,niye danimarkalıların cebinde kalsınki .Onlar yiyecegine bizler onların yerine yiyip keyfimize bakalım, dimi ama .

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
Megan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Megan'in Mesajına Teşekkür Etti.