Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.02.12, 18:15   #19
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Kol ve Bacak Nakli Yapılan Hastadan Acı Haber

Burada okuyunca öğrendim rahmetli olduğunu ve çok şaşırdım bir o kadar da çok üzüldüm....
Tek bir kol veya bacak için biz bile doku uyumunu biliyoruz, bekleyip görmemiz gerektiğini biliyoruz, peki bu doktorlar hangi akla hizmet 4 tanesini birden naklediyorlar?
Yazık, çok yazık. Gençti de, kızı için de üzüldüm. Babasını kolları ve bacakları olarak görebilmeyi ne kadar çok istemiştir ve daha başka hayalleri de olmuştur garibimin...

Bence aile dava açmalı trilyonlar değerinde. Parasından demiyorum, kazanırlarsa bir nevi ceza olacak hastaneye, sorumsuzlara. Ve bu acılarını az da olsa birazcık da olsa indirir, hukuk savaşını kazanmak.
Şimdi bu şekilde akıllarına birşey gelmiyorsa, birkaç yıl sonra: acaba ihmal var mıydı, ameliyat sırasında gözden kaçan birşey var mıydı.... falan diye düşüne düşüne kendilerini yerler, dava açmaya bile geç kalmış olurlar.

Allah meleketimizde yaşamamızı kolaylaştırsın, insan hayatı sudan ucuz memleketimizde.
İnşallah Rabbim ahirette yüzüne güler bu engellimizin.......
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.