Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.02.12, 11:15   #344
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günaydın | 2012

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dirdir Mesajı göster
Antalyada havanın kapalı olması çok kötü... Yer yer mini etekliler görünsede genelde kapalı hatunlar. Rusyadan gelen çıtır havanın etkisi ile gece sıcaklığı 36 derecenin üstüne çıkarken gündüzleri yağışlı bir hava bekleniyor.
Dırdır kazanasmaz
Dirdir,

Antalya'da hava ne kadar kapali olursa olsun, etek boylari hep ayni. Rusya'dan gelen citir kizlari artik bulmak pek mümkün olmuyor, cünkü hepsi aklini kullanip akilsiz Türk erkeklerini tavlayip, hemen cocuk doguruyorlar.

Citir Rus kizi bulmak umudu ile gelecek olanlara rotayi kuzeye cevirin diyorum, Kürk kalpak ve mantolarinizi unutmayin, zira Rusya yüzyilin dondurucu soguklarini yasiyor.

Balkanlara dogru da bir tur atabilirsiniz fakat balkanlar herzamanki gibi yine gözünü dikti bizim ülkeye ve soguk hava akimini ver Allah yagdiriyor.

Ben ana haberleri okumak icin diger stüdyoya geciyorum, söz sende Dirdir...
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
5 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.