Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.03.12, 01:34   #12
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29586
Aldığı Teşekkür: 32436
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Erkeklerin "evlilik çanları" Ne Zaman Çalar?

Yok Lale o bakımdan değil..

O şekerin döküldüğü an şu aklıma geldi evli olsaydım o şeker hiç dökülmezdi çünkü şekeri bana uzatacak biri olurdu o şekeri tutmasını bilen tecrübeli ellerden alırdım çayımın şekerini

Yani bir bakıma bu şekerin dökülmesi bana bir gerçeği hatırlattı "Oğlum bekarsın ama onu bile yüzüne gözüne bulaştırıyorsun daha bekarlığı bile beceremiyorsun bekarlık sultanlıktır derler ama senden ne sultan olur nede vezir"

Ama bir yandanda şeytan dürtüyor tabi devam devam birşey yok diyor

@OkyanusunKalbi..
Anne baskısı konusunda haklısın..Tecrübeyle sabittir her telefon açışında şakayla karışık "varmı bir gelişme?" sözünü bile söylemesi benim moralimi altüst ediyor..

@Canan
benimle evlenen şanssız ben yardım etmek istesemde mutfağa sokmaz beni hatta "mutfaktan uzak dur ben olmadan mutfağa adımını atma" gibi bir kuralda koyabilir..

Böyle gerçekler içinde bir boğulup bir yüzeyde kalmaya çalışıyorum işte..
SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.