Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.03.12, 01:40   #58
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Neden Forum Gerçek

Rahmetli Barış Manço ile ilgili birşeyler ararken gugılda buraya tosladım

Baktım vampir yok bu sitede, ben de eksik kalmayasınız diye gitmedim bir daha

Başlangıç böyle oldu vampirlik haric
Barış Manço' nun yazısını okudum, bir göz atayım dedim siteye, anamm. Yok yok sitede.
Dolu dolu konular var, resimlerle beraber. Ve farkettim ki rastgele açılmış dandik konular değil.
Özellikle Atatürk köşesi kalbimden vurdu beni Ve Türkçemizin güzel kullanılmasının da etkisi var !...
Üye olmaya karar verdim, daha 5 dakika olmadı üye olalı, forum yönetici ve birkaç forumdaş tarafından farkedildim ve çok hoş ve sımsıcacık bir şekilde karşılandım

Site güzel, insanlar sıcak ve samimi, konular aktif, üyeler birbirleriyle şakalaşıyor, muhabbet ediyor, hal hatır soruyor.....

İyi ki rastlamışım buraya, kovulmadan da gitmem bir yere

Önce, burayı kurduğu için, güzel insanların bir araya gelmesine vesile olduğu için Real ' e çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Sonra, dostluklarını, cana yakınlıklarını, emeğe ve paylaşımlara bol bol teşekkür edip- yorum yazıp hem konuları hem de ilişkileri aktif tutan forum sakinlerine teşekkürlerimi sunuyorum...

Hepinizle burada buluşmaktan ve vakit öldürmekten, şey pardon vakit geçirmekten diyecektim çok keyif alıyorum.

Yeter bu kadar, nerde kalmıştık
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
14 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.