Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.03.12, 23:54   #13
Emilio Santos
. . . . . Erlik'in Katili . . . . .

Emilio Santos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 135
Ettiği Teşekkür: 11972
Aldığı Teşekkür: 17675
Rep Derecesi : Emilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura aboutEmilio Santos has a spectacular aura about
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sivas Katliamı Neden Zaman Aşımına Uğrayacağı Belli Oldu !...

Yangında benimle aynı isim ve soyismi taşıyan 19 yaşında bir genç de hayatını kaybetmişti. Yani benden sadece 3 yaş büyüktü. Yurt dışındaydım, ülkemizin gündemi ile ilgili değildim ama bu şekilde olay kafamda yer etmişti.

O yaşlarda ateist olmamda etkili olduğunu düşünüyorum bu kara günün.

Bu coğrafyada en çok çile çekmiş, hor görülmüş, sürülmüş, kovalanmış bir topluluk var ise onlar da Alevilerdir. Gelin görün ki, saldırının sebebi bir ateist. Yani sözüm ona sebep bu. Aziz Nesin, değerli insan, 2 yıl daha yaşamıştır.

Bakmayın, bir ikisinin adı duyulmuş. Bugün AKP'nin tabanını oluşturan zihniyet, o gün o oteli ateşe verenlerdir.
Emilio Santos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Emilio Santos'in Mesajına Teşekkür Etti.