Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.12, 01:19   #6
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1430
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32413
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Nasıl Yazar Olunur ?

Askerde iken deneme yapmak için çok fırsatım oldu..

Hatta bu olaya öyle bir merak salmıştım ki bir gün aldığım koca kaplı güzel bir deftere ilk denememi yazdım tam tamına 722 sayfalık bir denemeydi..(İsmi "Ölümcül Gölgeler" di) sonra okuduğumda roman'dan çok bir senaryoya benzemişti.Çevre betimlemelerinden çok karakter betimlemelerine,detaylarına önem vermiştim.. bir kaç komutana okutmuştum. Okuyanlar akıcı bir dille yazdığımı söylüyorlardı.

Şimdi o defter evde dolapta duruyor öyle.. başka bir deneme projesi yazmak istiyorum ama aklımdaki kurgu halen tam oluşmuş değil
SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.