Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.12, 15:59   #183
tufan2006
Gerçek Üye

tufan2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 2026
Aldığı Teşekkür: 2086
Rep Derecesi : tufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerdetufan2006 Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
tufan2006 - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Esen Kalınız | 2012

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Tufan yanında bir işte bana ayarla.

Ben de nete giriyorum bütün gün ama bunun için bana maaş veren yok.

Afiyet olsun...
Bütün gün nette değilim Banemin,

geriye dönük araştırırsanız işler dolayısıyla fazla foruma gelemediğimi görürsün, geldiğimde de toplam 2 saati geçmez. bazen sitede online gözüksemde aslında pc nin bile başında değilimdir işlerle meşgulümdür, önceliğim iş tabiki. ancak bulunduğum konum itibariyle 8 saatin tamamı iş olmuyor, işleri takip yeterli olabiliyor. imkan olsa (yada o imkan bende olsa) yanımızda her zaman sana yer var Banemin, dünya görüşlerimiz farklı olsada eğlenceli, şair, sosyal bir arkadaşsın, ben burda kimlerle çalışmıyorumki, her telden insan var.

Eflatun
tufan2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz tufan2006'in Mesajına Teşekkür Etti.