Konu: Gel PC PC :)
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.03.12, 04:11   #13
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29586
Aldığı Teşekkür: 32424
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Gel PC PC :)

Çok değil 3 ay öncesi basit bir dönüştürücüyü kullandığım için harddiski yaktım

olay şu - overclock için yeni psu(güç kaynağı) almıştım onu monte ediyordum salak gibi dalgınlığıma gelmişti dönüştürücüyü çıkarmayı unutmuşum oysa psu da direk harddisk elektrik girişi vardı akıl edemedik işte öyle dönüştürücü ile taktık.. takış o takış power düğmesine basmamla kasadan ağır bir plastik koku yükseldi ve uzun uzun ötmeler eşliğinde açılmadı sonrasımı başlangıç ekranında "harddisk boot failure press del to setup" yazısını görünce anladım harddisk yanmıştı tabi o harddiskte 2 tb'a yakın arşivime elveda demiştim evlat acısı gibi koymuştu ya

birde o aylarda tayland'da bulunan harddisk üreten firmaların fabrikalarını sel basmıştı hd fiyatları fırladı karaborsa oldu resmen.. yeni 2 tb harddiske 350 lira saydım.. kredi kartına bayağı yüklendik..

biz bildiğimiz halde yakıyorsak siz hayli hayli götürürsünüz şaka bir yana aman dikkatli olun
SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.