Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.03.12, 17:44   #62
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Harem Nedir? Osmanlı’da Harem | Sırlar Perdesi: Harem

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

300 odalı saray; Topkapı... Vay be..

Bu da eder 200 hatun

100 odada başkaları kalsa

Ooohh kebap valla bu padişahlar.

Ben zaten hep derim; Osmanlı Türk falan değil. Kuruluşunda evet, Türk'tü.
Ama yabancı kadınlarla evlene evlene ya da yabancılardan çocuk yapa yapa damarlarındaki Türk kanını yokettiler.

Yabancı hanedan veya yabancı uyruklu cariye; ikisi de aynı kapıya çıkar. Sonuç aynı : kan bozuldu !!!

Bence Osmanlı' nın, en az son 400 yılı Türk değil. 200 yıl yeter Türk kanının bozulmasına.

Halbuki; Türk kızlarından çocuk yapsalardı, keyifleri mi istedi, yabancı uyruklularla oynaşsalardı. Belki bugün bile hala devam ediyor olabilirdi imparatorluk. Hem de yüzde yüz Türk olarak.

Çünkü kan iyice bozuldukça, yönetimdeki kişilerin karakteri de bozuldu.
Vatanseverliği yok oldu. Örnek : Vahdettin

Kukla gibi oynattı milleti İngilizlerin, Fransızların... elinde.

Atatürk çıkmasaydı ortaya......???

Osmanlı'yı pek sevmem ben aslında. Neden derseniz : İslamiyetin 3 kıtaya yayılması ve İstanbul'un fethedilmesi- bunun sonucunda bir çağı bitirip yeni bir çağın Türkler tarafından açılmasına vesile olması*** dışında, faydalı olduklarını sanmıyorum bugünümüze !!!

Sağıma bakıyorum: müslüman ve yahudi olan düşmanlar.

Soluma bakıyorum : hıristiyan olan düşmanlar.

Yukarı bakıyorum : gene hıistiyan düşmanlar.

Aşağı bakıyorum : ne oldukları belli olmayan düşmanlar......

Eeeee ??? Benim sözde Türk atalarımın imparatorluk geçmişinin olması benim ne yararıma bugün?

Sırf zarar, her an '' hırrr '' çıkması muhtemel bir ülkeye dönüştü vatanım.
Zamanında kızdırılan Yunanlılar mı, Fransızlar mı, İngilizler mi, Araplar mı, Süryaniler mi, Yahudiler mi, Hıristiyanlar mı, Rumlar mı.... ? seç seç beğenin... Rövanş peşindeler şimdi....Ya da intikam diyelim.

Offf sinirlerim hopladı gene
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.