Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.03.12, 19:55   #2
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Şener ve Şık için 375 gün sonra tahliye kararı

İlk tepkiler

İstanbul 16'ncı Ağır Ceza Mahkemesi, Odatv davası kapsamında tutuklu yargılanan gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Şait Çakır ve Coşkun Musluk'un tahliyesine karar verdi. Şener ve Şık 375 gündür tutukluydu. İşte tahliye kararına ilk tepkiler.

NEDİM ŞENER'İN EŞİ VECİDE ŞENER
Çok heyecanlıyım. Uzun bir yolun sonunda geldik buraya. Çok şaşırmış durumdayım. Başından beri tahliye kararını bekliyordum. Bu süreç kolay geçmedi. Bugün o kadar mutluyum ki teşekkür ediyorum... Bu bir özgürlük olayı. Hepsinin tahliye edilmesini istiyorum. Kızımız da çok mutlu.

AHMET ŞIK'IN AĞABEYİ BÜLENT ŞIK
Herkesin tahliyesine yönelik beklentim vardı. Bekliyorduk. Eşi çok mutlu, sevindi. İnsani durumlar hep göz ardı ediliyor bu davalarda. Aileleri göz önünde bulundurulmalı. Bu kadar hukuktan uzak bir iddianameyi zaten TC.'ye yakıştıramamıştım.

Haberin devami...

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.