Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.03.12, 12:43   #513
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günaydın | 2012

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi umit54 Mesajı göster
Herkese Günaydın ben Cevatkelle Ummandan bıldıriyorum bugün hava sıcaklığı herzamanki gibi 30 derece yakıcı sıcaklar yavaş yavaş yukarı doğru tırmanmaya başladı Nisan,Mayıs,Haziran nasıl geçecek buralarda düşünmek istemiyorum Temmuzu 4 gözle bekliyorumm herkesi çok özledimsağlıcakla kalın yüzünüzden gülücükler eksik olmasınn Laleeeeeeeeeeee

Ümit Allah seni nasil bilirse öyle yapsin.

Biz burada firtina var diyoruz, Beydaglari "dag basini duman almis" marsini söyletiyor, sen de hava atar gibi sicaklardan bahsediyorsun.

Sicak tepene vursun, halüsinasyonlar gör emi, günes kremleri fayda etmesin, yüzün harita gibi olsun, mayosuz kalasin, denize giremiyesin...

Ümit benim bedduam tutmaz korkma, tutsaydi hükümet cökerdi

Yeni görev yerin hayirli olsun Gece

Damon, yurdumuzun essiz kösesinden (neden böyler derlerse, aslinda yurdun heryeri essizdir, hatta ben bile) sizleri haberdar etmek boynumun borcu
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.