Konu: Merhabalar
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.03.12, 21:42   #1
Bekir_Yaşar
Üye

Bekir_Yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 86
Ettiği Teşekkür: 90
Aldığı Teşekkür: 373
Rep Derecesi : Bekir_Yaşar muhteşem bir gelişmedeBekir_Yaşar muhteşem bir gelişmedeBekir_Yaşar muhteşem bir gelişmedeBekir_Yaşar muhteşem bir gelişmedeBekir_Yaşar muhteşem bir gelişmedeBekir_Yaşar muhteşem bir gelişmedeBekir_Yaşar muhteşem bir gelişmedeBekir_Yaşar muhteşem bir gelişmedeBekir_Yaşar muhteşem bir gelişmedeBekir_Yaşar muhteşem bir gelişmedeBekir_Yaşar muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Merhabalar

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi forumlar

Ben Eskiden Konya /Ermenek/ Çukurbağ, şimdi Karaman / Sarıveliler / Çukurbağ Köyünde 1947 yılında doğdum. Beş çocuklu bir ailenin en büyük oğluyum. Yedi yaşına kadar köyünde Kur'an eğitimi aldım. İlkokulu doğduğu köy olan Çukurbağ' da, Ortaokulu Ermenek' te, liseyi Konya Ereğli’si ve Karaman'da tamamladım. 1965 yılında evlendim. 1970' te Antalya Sütçüler Köyü, şimdiki Habipler'e göç ederek Antalyalı oldum. Değişik inşaatlarda çalışarak SSK' dan emekli oldum.. Dört evlât babası. Çevresinde "Bekir Hoca " adıyla bilinirim.

Bir diğer yönüyle önceleri Konya-Ermenek-Çukurbağ, şimdi Karaman-Sarıverliler Çukurbağ köyünde Köye okul yapıldığı sene darı ekiminde bir kuşluk vakti doğmuşum. Nüfusçular 1947 Ocak ayının dördü yazmış. Lise mezunu bir amele olarak emekli oldum. Müzik dinlemeyi kitap okumayı severim. Ara sıra şiir yazmaya çalışırım.Üç oğlum bir kızım iki gelinim iki torunum var. Otuz beş yıldır Antalyalıyım Daha ne diyeyim.
Tahta bacağın oğluyum.