Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.12, 22:24   #289
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Tesekkürler Duayencigim, herkesin uzun ve saglikli ömrü olur insallah

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rukia Mesajı göster
Yeğen mi ? Hem de hamsterli

Benim daha iyi bir önerim var, sen o hamsteri kendi haline bırak ablam. Yeğenine de görev ver o çark kaç kere dönmüş onu saysın . Böylelikle yeğenin senden uzak kalsın

Ve evet bence de siz burada harcanıyorsunuz, yurtdışına gidinde en azından euro, dolar falan olursunuz. Harcanmak daha zor olur

İki yazıyı da keyifle okudum . Yazan parmaklarınız, düşünen beyinleriniz ve bilgisayarınız zarar görmesin
Yegen ve hamsterli evet

Önerini yegenime ilettim. Hemen dakikada kac tur attigini saydi, sonra saate vurdu, sonra da 24 saate, akabinde 12 aya ve bir yillik turu ortaya cikardi. Bu kadar kisa hesap icin mi beni mesgul edeceksin dedi

Yurtdisinda artik Dolar ve Euro'da bizden cabuk harcaniyor
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.