Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.03.12, 23:44   #10
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Dünyanın "en çirkin" köpeği öldü

Zeytin daha bir yaşında iken, görevli olarak gittiğim bir iş yerinde resimdekine benzer bir yvru görmüştüm. Sürekli ağlıyordu. Sorduğumda annesini kaybetmiş olduğunu ve bir alıcı çıkmazsa sokağa salacaklarını ifade etmişti görevliler.

Çok üzüldüm ve bir yuva bulurum ümidiyle alıp önce veterinere sonra da eve getirdim. Oldu mu evde iki tane köpek

Ama zilli rahat durmaz sürekli Zeytinimi tırmalar sırtına çıkar. Yavrun da ses çıkarmaz. Gel zaman git zaman bir yuva buldum. Verdim her şeyi ile...

Verdiğim ailenin küçük kızı oldu. Babası cebinde gezdirirdi. Okula götürür müdür koltuğunda otururdu Şukufe.

Bir gün iş dönüşü babası ile karşılaştım. Çok üzüntülü idi kafasını yerden kldıramıyordu. Ne olduğunu sorduğumda bizim Şukufe veteriner çıkışı ablasının kucağından atlamış ve yola fırlamış. İç kanamadan....

Resmi görünce bir an bizim "Şukufe" sandım. İçim bir tuhaf oldu.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.