Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.03.12, 16:42   #7
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1430
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32413
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Yarın YGS Sınavına Girecek Olan Arkadaşlarımıza Başarılar Diliyoruz

Bende başarılar diliyorum..("Kazanmak yada kazanmamak işte bütün mesele bu" mantığında olunuz efenim..)

Birden öss günlerim aklıma geldi sınava bir saat kala az alkol almıştım peşimden gelip bana destek olmak isteyen ailemede rest çekmiştim sanki ölmeye gidiyoruz..

Giderayaktan "ben bu öss ninde bilmemnesinin felan filan" deyip homurdana homurdana sınava girdiğimi hatırlıyorum..

Gördüğüm sınav sorularına sinirlice gülmüş,sınav görevlisi öğretmen tarafından kıl olunmuş "ne gülüyorsun sen" sorusuna "sınav soruları yüzünden hocam" demiştim.. yinede o görevli beni atmayıp ters ters bakmakla yetinmişti..

En son kalan aptal matematik denklemlerini kafada hesaplayıp çıkan sonuçları bir bir karaladıktan sonra görevliye verdiğimde çıkmamı yasaklamıştı neymiş belli saatten önce çıkmaya izin verilmiyormuş.. bir 20 dk bekledikten sonra çıktım..(o 20 dk ölüm gibi geldi bana) ağlayanlarmı dersiniz sevinenlermi dersiniz.. hele o ağlayan kızlara çok sinir olmuştum sanki dünyanın sonu geldi..

Eve geldiğimde ailem ağzımdan çıkacak kelimeleri bekliyordu.. ben sadece normal gelip merhaba faslından sonra hiçbirşey söylemedim odama çekilmiştim,sony ps2'me dalmıştım.. babam daldı içeri tabi dayanamadı sordu nasıl geçti felan diye..

Bende ortam kötüydü sorular kazıktı ama idare edebildim diye bir cevap verdim anlamadılar tabi.. beni avuttular felan seneye girersin bilmemne.. bende hiç umrumda değil..sınavdan sonra kafamda bir tek prince of persia serisini nasıl bitirebilirim diye bir düşünce vardı

Sonrasımı.. Uludağ Üni çıkmıştı önlisansı hallettim ama geçişte atıldım...

Buda böyle bir anımdır...
SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.