Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.03.12, 17:27   #21
Anjelik
☆ hayy-ı meyyit ☆

Anjelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 20
Ettiği Teşekkür: 3403
Aldığı Teşekkür: 2831
Rep Derecesi : Anjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Forumun Bazı Bölümlerinde Uygulanan Konu Açma Kısıtlaması

Bende fikrimi beyan edeyim;

Forumgerçek,sanal alemde açılan en gerçek ve en seviyeli sitedir. Ulusal gazetelerden ayrı tutmuyorum artık.. Nasıl ki orada ki yazarlar gerçek burasıda onlardan farksız...

Günde 2 konudan fazlasını açmaktan bahsedilmesin,forumun yöneticileri kadar emek vererek konu açmak zaten en az 2 günümü alıyor...
Basakca,Real,Lale,Banemin açtıkları konulara hayranım... Zaten forumada Real'in İspanya'daki mezarlık konusuna hayran olarak gelmiştim.
Böyle göze ve gönlüne hitap edilerek açılan bir konu gerçekten emektir ve emeğe saygı olmalıdır...

Bende Basakça'dan gördüğüm kadarıyla "Sürgündeki Hanedan" konusunu açtım arkadaşlar 4 günümü aldı 1 konu.. Acemiliğimden olabilir aslında

İnternette ki diğer forumlara dönüp bakarsanız,geneli avam takımı! Ben en son 2006'da bir foruma üye olmuştum,forumcuların geneli lise talebeleri ve siteye üye olan insanlara resmen saldırırlar,ayrıca ne oldukları kim oldukları belli değildir.. O yüzden forumlardan uzak duran birisiydim..

Forumgerçek sayesinde gerçekten bir çok konuda bilgi sahibi oldum..Ben burada stress atıyorum,konulardaki resimler,müzikler... Bende ne sinir ne stres bırakıyor.. Ayrıca genel kültürüm artıyor..

O yüzden sitenin kurallarına saygım vardır...